Astep is een erkend en traditioneel familiebedrijf uit Italië. Sinds 1939 creëren ze innovatieve en tijdloze designlampen voor woningen. Met Italiaanse passie en de zoektocht om grenzen te verleggen, creëert Astep herhaaldelijk verbazingwekkende en innovatieve collecties. In samenwerking met Flos heeft het bedrijf de collectie Flos met Sarfatti gecreëerd, die een eerbetoon is aan oprichter Gino Sarfatti. In deze collectie vindt u de populaire modellen Model 2065, 537 en 237/I. De collectie is eenvoudig, stijlvol en past perfect bij het minimalistische, Scandinavische huis.

Het bedrijf wordt vandaag de dag geleid door de kleinzoon Alessandro, die met enkele van 's werelds meest getalenteerde ontwerpers heeft samengewerkt om innovatieve lampen te creëren, zoals de modellen Nox en Candela. Bekijk hier de populaire Nox-lamp of ontdek hier de innovatieve en duurzame Candela lamp.

Astep lampen - Zie de selectie bij AndLight

Traditie, design en duurzaamheid zijn enkele van de kernwaarden van Astep. Het respect voor hun lange geschiedenis is duidelijk te zien in hun collecties, die traditionele ontwerpen van bekende ontwerpers zoals Gino Sarfatti en Vittoriano Viganó met nieuwe materialen en moderne verlichtingsoplossingen verfijnen.
Tijdloos, minimalistisch en typisch Italiaans zijn woorden die het universum van Astep heel goed beschrijven en de collecties zijn gemaakt voor het moderne, Scandinavische huis. Met details van messing, marmer en aluminium creëert Astep een stijlvolle en uitnodigende sfeer. Naast glanzende edelmetalen gebruikt Astep ook graag wilde kleuren en innovatieve oplossingen om lampen op een geheel nieuwe manier te creëren. Eigenaar Alessandro Sarfatti is vastbesloten om de grote traditie van zijn familie voort te zetten en heeft daarom een enorme focus op de waarden die zowel zijn vader als grootvader gedreven hebben. Bij Astep krijgt u altijd topkwaliteit, een ontwerp dat nooit uit de mode raakt en enkele van meest amuserende en eigenzinnige lampen op de markt - velen van hen zijn meer dan 60 jaar geleden ontworpen. Verken de site en we kunnen u garanderen dat u iets extra's vindt om op uw verlanglijstje te zetten.

De ontwerpers van Astep

Astep werkt samen met vele ervaren en gerenommeerde ontwerpers om innovatie en nieuwe ideeën samen te brengen in één merk. Astep verkoopt traditionele ontwerpen, gemaakt door oprichter Gino Sarfatti, maar biedt ook modernere en functionele verlichtingsoplossingen. Ontwerper Francisco Gomez Paz heeft bijvoorbeeld de Candela lantaarn gemaakt, met een ingebouwde LED die wordt gevoed door de vlam in het midden van de lamp. Daarnaast kunt u uw telefoon opladen in een usb-aansluiting in de voet. Allemaal zonder snoeren of batterijen. Alfredo Häberli uit Argentinië heeft het topmodel Nox gemaakt, een oplaadbare tafellamp die gebruikmaakt van de technologie van draadloos opladen. De lamp kan van de voet worden verwijderd en verplaatst en de batterij biedt tot wel 15 uur licht.
De ontwerpers van Astep zijn allemaal internationaal erkend en hebben samen talloze prijzen gewonnen voor hun werk. Alleen absolute perfectie is bij Astep goed genoeg en functionaliteit staat voorop. Prachtige strakke lijnen worden gecombineerd met slimme, moderne oplossingen met Italiaanse design.
Bekijk ook de VV Cinquanta collectie, die een opnieuw ontworpen collectie is van Vittoriano Viganó, die deze in de jaren vijftig ontwierp. Hier krijgt u ultieme elegantie en functionaliteit met prachtige messing details.

Het verhaal van Astep en Arteluce

Astep heeft een lange en rijke geschiedenis en hoewel het bedrijf in de loop der jaren van naam is veranderd, behoudt Alessandro zijn familietradities in alle opzichten. Toen Gino Sarfatti in 1939 met Arteluce begon, was het de missie om voor het eerst design in verlichtingsproducten te brengen. Dit leverde hem een groot succes op en in 1978 nam de zoon Riccardo het roer over, die in samenwerking met architect Paolo Rizzatto het bedrijf in het technologische tijdperk bracht. Riccardo's visie was om samen te werken met de meest bekwame en gespecialiseerde vakmensen in de branche, om topkwaliteit te creëren en toekomstige innovatie te verzekeren.
Riccardo's zoon en huidige eigenaar Alessandro Sarfatti respecteert de visie van zijn vader en brengt deze naar voren in de 21e eeuw. Astep creëert innovatieve en mooie lampen die nieuw en oud combineren in een tijdloze fusie. Daarnaast blinken ze uit in duurzaamheid en hebben ze een zeer nauwe samenwerking met hun fabrikanten.
Onlangs heeft Astep samengewerkt met het gerenommeerde merk Flos om de ingenieuze creaties van Gino Sarfatti opnieuw te creëren in de Flos with Sarfatti collectie, die u ook hier op de site kunt vinden.

Astep